Hasztag, który pojawił się w Internecie, zaraz po tym kiedy w obiegu znalazła się informacja,że wytwórnia Atlantic Records, domaga się rekompensaty za umieszczenie w sieci utworu "Heathens" przed oficjalną premierą."Twenty One Pilots staną przed sądem" tak głoszą niemal wszystkie nagłówki tych artykułów.Totalna przesada i głupota jak dla mnie. Przede wszystkim nie wiadomo, kto wpuścił do sieci link do piosenki na kilka dni przed oficjalną premierą, a nagłówki tych artykułów wyraźnie sugerują, że odpowiedzialni za to mogą być Josh i Tyler! Chłopaki nie są w branży muzycznej od wczoraj, więc na pewno wiedzą jakie konsekwencje mogą spotkać osobę, która to zrobiła.Najprawdopodobniej link do sieci wrzucił ktoś z pracowni wytwórni. Atlantic Records domagają się ujawnienia adresu IP komputera osoby która to zrobiła, a to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie. A wy co o tym myślicie? Dajcie znać koniecznie w komentarzach :)
"We are Twenty One Pilots and so are you- takie słowa można usłyszeć po każdym koncercie danym przez Josha i Tylera. "My jesteśmy Twenty One Pilots i wy też".Tymi słowami chłopcy podkreślają jak ważni są dla nich fani. Skeleton Clique to niezwykły fandom, ludzie, którzy do niego należą są niezwykle pozytywni, zabawni, bardzo mili,a w fandomie panuje świetna atmosfera. Widać to szczególnie w Internecie, w takich grupach jak np."Twenty One Pilots Polska", gdzie Clique z całej Polski, wymieniają się informacjami, dyskutują i wspólnie żartują.
Josh i Tyler są w stałym kontakcie z fanami. Są aktywni w social mediach(szczególnie Josh).Ich szczególną więź z fanami można zobaczyć również podczas dawanych przez nich koncertów.Tyler i Josh wykonują część swoich utworów wśród publiczności ("Ride","Holding on to you", "Trees").Tyler niekiedy chwyta za ręce fanów podczas właśnie "Holding on to you", Josh natomiast czasami rzuca do publiczności swoje pałeczki do gry na perkusji.Mimo tego,że Top są bardzo znani,starają się dawać z siebie jak najwięcej dla fanów,gdy są proszeni o zdjęcie czy autograf,prawie nigdy nie odmawiają.Ich występy na zawsze pozostają w pamięci.Show które dają dostarcza wiele emocji.W każdej minucie, kiedy Twenty One Pilots są na scenie coś się dzieje.
Jednak najważniejsze jest, że Josh i Tyler szanują swoich słuchaczy. Po każdym danym występie kłaniają się i dziękują fanom. Mało który zespół ma taką więź z fanami i tak ich szanuje.
Josh i Tyler są w stałym kontakcie z fanami. Są aktywni w social mediach(szczególnie Josh).Ich szczególną więź z fanami można zobaczyć również podczas dawanych przez nich koncertów.Tyler i Josh wykonują część swoich utworów wśród publiczności ("Ride","Holding on to you", "Trees").Tyler niekiedy chwyta za ręce fanów podczas właśnie "Holding on to you", Josh natomiast czasami rzuca do publiczności swoje pałeczki do gry na perkusji.Mimo tego,że Top są bardzo znani,starają się dawać z siebie jak najwięcej dla fanów,gdy są proszeni o zdjęcie czy autograf,prawie nigdy nie odmawiają.Ich występy na zawsze pozostają w pamięci.Show które dają dostarcza wiele emocji.W każdej minucie, kiedy Twenty One Pilots są na scenie coś się dzieje.
Jednak najważniejsze jest, że Josh i Tyler szanują swoich słuchaczy. Po każdym danym występie kłaniają się i dziękują fanom. Mało który zespół ma taką więź z fanami i tak ich szanuje.