Trochę o mnie

09:11

Od czego by tu zacząć ten post?Zapewne chcecie dowiedzieć się jak poznałam Twenty One Pilots.To żadna szczególna historia.W piękny wiosenny dzień,siedziałam sobie w domu,udając chorobę,żeby nie iść do szkoły.Szukałam na youtube ciekawej muzyki.W pewnej chwili zauważyłam w "proponowanych" piosenkę "Guns for hands".Włączyłam ją,ale po kilku sekundach zmieniłam na inne wideo,myśląc "co to w ogóle jest".Odłożyłam laptop,nie chciało mi się zmieniać muzyki,więc pozwoliłam by leciało sobie co chce.W końcu zobaczyłam,że znów leci "Guns for hands".Nie chciało mi się wstawać.Po wysłuchaniu całej piosenki,stwierdziłam,że jest ona całkiem dobra! :) Później trafiłam,na inne piosenki Twenty One Pilots;Ruby,Semi-Automatic,Forest..I zakochałam się w muzyce jaką tworzą Josh i Tyler.Dlaczego tak bardzo polubiłam ich twórczość?Nie tylko za to,że genialnie brzmią,ale teksty ich piosenek są niesamowicie mądre,przemyślane i sensowne.A jak powszechnie wiadomo,mało jest teraz sensownych piosenek w dzisiejszych czasach.Mam kilka piosenek,które słucham codziennie.Nigdy mi się nie znudzą,czasami gdy nie chce mi się zmieniać muzyki,i na przykład "Ride"leci trzy razy pod rząd,za każdym razem cieszę się z tego,że teraz mogę go słuchać.
Nigdy nie słuchałam dłużej żadnego zespołu.Zawsze był dwutygodniowy szał,fascynacja a później zapominałam o piosenkach i ich twórcach.W przypadku Twenty One Pilots,moja fascynacja nimi była ogromna.Dopóki nie przesłuchałam wszystkich ich piosenek,praktycznie miałam słuchawki na uszach 24 godziny na dobę."Regional at Best" słuchałam w szkole.
Kocham wszystkie piosenki Top,ale bardzo lubię też słuchać solowej twórczości Tylera.Moim ulubionym albumem jest "Twenty One Pilots" oraz "Blurryface".Moje ulubione piosenki Top to :Ride,Anathema,Polarize,Fall away,Johnny boy.


A jak było u was?Jak poznaliście Top lub innego swojego lubionego wykonawcę ? :) Jaki jest wasz ulubiony album ?

You Might Also Like

8 komentarze

  1. To niesamowite, że ten zespół jest z tobą przez tyle czasu! Nigdy o nim nie słyszałam i jestem zszokowana, że ktoś może zżyć się z jednym zespołem aż tak bardzo, że słucha tylko jednej piosenki w kółko.

    OdpowiedzUsuń
  2. Czasami słucham tego zespołu, ale u mnie najczęściej jest tak, że szybko zmieniam piosenki których słucham i nikt ze mną nie zostaje na stałe :)

    OdpowiedzUsuń
  3. masz "lekkie pióro" - bardzo miło się czyta, tak że wciąga - wykorzystaj to!

    OdpowiedzUsuń
  4. Nie mam swojego ulubionego zespołu. Muzyka to coś co pozwala mi się odprężyć i zapomnieć o problemach codzienności ;)
    Zapraszam do siebie: www.my-life-as-skoczo.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  5. Może to takie 'głupie', ale moją pierwszą ich piosenką było ''Stressed out''. 'Głupie'', bo niektórzy ich fani myślą, że od tej piosenki słuchaj głównie sezonówki ;). Spodobała mi się odrazu i postanowiłam poszukać innych ich utworów. Teraz moja ulubiona ich piosenka to chyba Heavydirtysoul ;D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja miałam tak samo!pierwszą piosenką którą usłyszałam było stressed out.Od tego momentu oszalałam na ich punkcie :-)

      Usuń

Subscribe